ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

ABB

ABB, kamu hizmetleri, sanayi, ulaşım ve altyapı sektörlerindeki müşterilere global çapta hizmet veren öncü bir teknoloji lideridir. Kırk yılı aşkın bir süredir ABB, endüstriyel dijitalleşmenin geleceğini belirlemektedir. Tüm müşteri segmentlerinde 70 milyondan fazla bağlantılı cihazla çalışan sistemi ve 70.000'in üzerinde kurulumu gerçekleştirilen kontrol sistemleri ile birlikte ABB, Enerji ve Dördüncü Sanayi Devrimi'nin avantajlarından yararlanacak şekilde konumlanmıştır

EAE

EAE Şirketler Grubu; elektrik sektöründeki yolculuğuna, 1973 yılında kurmuş olduğu EAE Elektrik ile Güngören’ de bulunan fabrikasında başlamıştır. Artan üretim kapasitesi sonucu imalatını, 1995 yılında İkitelli’de ki modern fabrikasına taşımıştır. 2007 yılında ise, Esenyurt’da kurmuş olduğu fabrikalarını faaliyete geçirerek, üretim alanını arttırmıştır. EAE Grup içinde yer alan tüm şirketler %100 yerli sermayeyle kurulmuş olup, ürünlerin gelişimi şirketlerin bünyesinde yer alan AR-GE departmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Her biri alanında uzman kadrosuyla, gücüne güç katan EAE Grup; 2200 kişiye istihdam sağlayan, Türkiye elektrik ürünleri piyasasının önde gelen kuruluşları arasındadır. EAE Grup, üretim faaliyetlerini ISO 9001 sistem kalite standardı ve ISO 14001 çevre standardına uygun şekilde sürdürmektedir. Üretmiş olduğu elektrik ürünlerinin dünya standartlarına uygunluğu, KEMA ve CESI laboratuvarları tarafından yapılan testler sonucunda belgelenmiştir.

ERSE

ERSE Kablo, zayıf akım kablo üreticisi olarak 1996 yılında kurulmuştur. Şirketimiz, üretim faaliyetlerini Silivri’de bulunan 8.000 m2’si kapalı toplam 12.000 m2’lik fabrikasında gerçekleştirmektedir. Ayrıca İstanbul Habipler’de 3.000 m2 büyüklüğünde lojistik depo bulunmaktadır. Erse Kablo; vizyonu, yatırımları, satışları, ihracatı ve 14’ü mühendis 50 kişilik beyaz yakalı, toplamda ise 200 çalışanı ile alanının öncü kuruluşları arasında yer almaktadır. Ürün portföyünde veri iletişim kabloları, koaksiyel kablolar, sinyal ve kontrol kabloları, yangına dayanıklı kablolar, enstrüman kabloları, silikon kablolar, marin ve gemi tipi kablolar, haberleşme kabloları ile kullanıcıların projelerine özel olarak imal ettiğimiz nitelikli kablolar bulunmaktadır.

HES KABLO

Ülkemizin önde gelen kablo firmalarından birisi olan HES KABLO, kablo ve tel sektöründe sağladığı başarı ve üstün performans sonucunda, bugün dünyaca tanınan uluslararası bir firma haline gelmiştir. 1974 yılında enerji kabloları üretmek üzere kurulan firma, çok hızlı bir gelişme kaydederek geçen zaman içerisinde bakır haberleşme kablosu, fiber optik kablo, enerji kablosu, yüksek gerilim enerji kablosu, alüminyum iletken ve emaye bobin teli üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştirerek kablo ve tel sektörünün tamamına hitap eden çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur.

PHILIPS AYDINLATMA

Türk Philips Ticaret A.Ş., Türkiye’deki satış, pazarlama ve servis faaliyetleri için TSE (Türk Standartları Enstitüsü) ISO 9001:2000 Uluslararası Kalite Yönetim Sistem Belgesine sahip. Sayfa seçenekleri : ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem Belgesi, Philips’in hep daha iyisi için yaptığı çalışmaların bir kanıtı ve ödülü. Philips verdiği sözü tutmanın, belli ve yüksek standartlarla hizmet vermenin, sizin güveninizle birlikte daha iyiye doğru yürümenin ve sürekli gelişmenin gururunu taşıyor…

PRISMAIN KABLO

PRYSMIAN, kuruluşundan günümüze kadar yenilik, teknoloji, kalite ve müşteri memnuniyeti konularında Türkiye'de ve uluslararası pazarda öncülüğünü sürdürmektedir. 1964 yılında, Mudanya'da kurulmuş olan Türk Siemens'e ait kablo fabrikasının mülkiyeti 5 Ağustos 1999 tarihinde Pirelli'ye geçmiş ve 28 Temmuz 2005 tarihinde gerçekleşen uluslararası hisse devri sonucunda Prysmian adı altında hizmet vermeye başlamıştır.

SCHNEİDER ELECTRİC

Schneider Electric; Evler, Binalar, Veri Merkezleri, Altyapı ve Sanayi Tesislerinde Enerji Yönetiminin Dijital Dönüşümü ve Otomasyon alanında lider bir firmadır.

SİMENS

Elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalizasyon alanlarına odaklanan Siemens, 200'den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Enerji verimliliği ve kaynak tasarrufu sağlayan teknolojilerin üretiminde dünyanın en büyük markalarından biri olan Siemens, denizüstü rüzgâr türbinlerinde birinci sırayı alırken, enerji üretimine yönelik kombine çevrim gaz türbinlerinde dünya liderlerinden biri olarak faaliyet gösteriyor. Siemens ayrıca, enerji iletimi çözümlerinde de önemli bir tedarikçi ve endüstriyel otomasyon, sürücüler, yazılım ve altyapı çözümlerinde de öncü bir şirket olarak konumlanıyor. Aynı zamanda, bilgisayarlı tomografi ve manyetik rezonans görüntüleme sistemleri gibi tıbbi görüntüleme cihazlarında da önemli tedarikçilerinden olan Siemens, laboratuvar diagnostiğinin yanı sıra klinik BT alanında da lider bir şirket.
Bu sayfadaki logo ve ünvanlar ilgili firmalara aittir.