v

PROJELERİMİZ

DİGİTAL KLİŞECİLİK

ELEKTRİK İŞLERİ

Proje Bitti

Haramidere adresindeki yeni matbaa fabrikasının elektrik alt yapısı hazırlanarak tüm kablolamalar yapılmıştır.pano montajları , kablo tavası, yer döşeme buatları , ana besleme ve zayıf akım kablolamaları, data ,rack kabinet,seslendirme,anahtar priz malzemelrinin temini ve montajları yapılmıştır.

FİNANSBANK ÜMRANİYE GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI

ELEKTRİK İŞLERİ

Proje Bitti

Ümraniye genel müdürlük binasının tadilat ve bakım işleri yapılarak elektrik teknik desteği verilmeye devam ediliyor.

TOFAŞ GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI

ELEKTRİK İŞLERİ

Proje Bitti

Gayrettepe adresindeki Tofaş genel müdürlük binasının her türlü elektrik işleri, pano montajı, kablo tavası montajları , anahtar priz aydınlatma montajları ve her türlü elektrik tesisatı yapılarak eksiksiz teslim edilmiştir.

FİNANSBANK YEŞİLKÖY ŞB

ELEKTRİK İŞLERİ

Proje Bitti

Yeşilköy şubenin alt yapı hazırlanarak kablo tava tesisatı ,seslendirme,arnatür montajları, anahtar priz montajı , pano montajları ve tüm elektrik işleri yapılarak şubenin teslim edilmesi

FİNANSBANK KRİSTAL KULE BİNASI

ELEKTRİK İŞLERİ

Devam Ediyor

Gayrettepede bulunan Finansbank Kristal Kule genel müdürlük binasının tadilat ve bakım işleri yapılarak elektrik teknik desteği verimeye devam ediliyor.

DEFACTO MAĞAZALARI

ELEKTRİK İŞLERİ

Proje Bitti

Defacto mağazaları Antalya bölgesi Aırport avm, Manavgat avm,Teracıty avm, Şaranpol avm , Özdilek avm, Markantalya avm, Erasta avm mağazalarının aydınlatma sistemlerinin komple değiştirilmesi montajlarının yapılması işleri

FİNANSBANK BOĞAZİÇİ ŞB

ELEKTRİK İŞLERİ

Proje Bitti

Sarıyer adresinde buluna Boğaziçi şubesinin elektrik alt yapısı hazırlanmıştır. Pano montajları, aydınlatma tesisatı, kuvvetli akım ve zayıf akım kablolaması , seslendirme ve kablo tavası tesiatı yapılarak tüm elektrik kablolaması yapılarak teslim edilmiştir.

KLASİK OTOMOBİLCİLER DERNEĞİ

ELEKTRİK İŞLERİ

Proje Bitti

Maslak 42 avm binasında Klasik otomobilciler derneğinin elektrik alt yapısı hazırlanarak pano montajları, armatür montajları, kuvvetli akım ve zayıf akım kablolaması , seslendirme ve kablo tavası tesiatı yapılarak tüm elektrik kablolaması yapılarak teslim edilmiştir.

FİNANSBANK KASTAMONU ŞB.

ELEKTRİK İŞLERİ

Proje Bitti

Kastamonu şubesinin elektrik alt yapısı hazırlanmıştır. Pano montajları, aydınlatma tesisatı, kuvvetli akım ve zayıf akım kablolaması , seslendirme ve kablo tavası tesiatı yapılarak tüm elektrik kablolaması yapılarak teslim edilmiştir.

KOZA PLAZA SEL OFİS

ELEKTRİK İŞLERİ

Proje Bitti

Koz plazada bulunan sel ofisin her türlü elektrik işleri,pano montajı,kablo tavası montajları ,anahtar priz aydınlatma montajları,ve her türlü elektrik tesisatı yapılarak eksiksiz teslim edilmiştir.

Sayfa 1 - 8 (Toplam 71 Proje)Prev12345678Next